ŠIKMÉ STŘECHY

Ať již se jedná o tradiční střešní tašky pálené a betonové nebo vláknocementové krytiny, které všichni známe pod historickým názvem eternit, dále přírodní břidlici, která je dnes spíše nadstandard, přes asfaltové šindele po falcovaný plech a plechové tašky. To vše jsou krytiny pro šikmé střechy, které Vám rádi namontujeme na Vaši střechu.

Vždy byste se měli poradit s realizační firmou, která Vám navrhne vhodnou střešní krytinu právě pro Váš dům. Doporučit správnou krytinu a celou střešní skladbu je pro nás snadné a pro Váš dům nutné.

Umíme zhodnotit potřeby Vaše a Vaší střechy jak z hlediska hmotnosti krytiny, tak s ohledem na bezpečný sklon každé krytiny, její náchylnost pro tvorbu mechů, nápor větru, sněhovou oblast a z mnoha dalších pohledů. Při návrhu vhodné střešní skladby spolupracujeme přímo s Vašim projektantem, který zapracovává připomínky všech stran.

Z naší nabídky

BETONOVÁ KRYTINA: Bramac, Terran, KM Beta
PÁLENÁ KRYTINA: Creaton, Bramac, Tondach, Röben
PLECHOVÁ KRYTINA: Bratex, Ruukki, Lindab, Satjam, Rheinzink, VM Zinc, Prefa, Isola, falcovaná ze svitku
FALCOVANÁ KRYTINA: Měď, hliník, titanzinek, lakovaný pozink
VLÁKNOCEMENTOVÁ KRYTINA: Eternit, Cembrit
ASFALTOVÝ ŠINDEL: Isola, Katepal, Tegola, IKO
PŘÍRODNÍ BŘIDLICE

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.

PLOCHÉ STŘECHY A HYDROIZOLACE

Asfaltové pásy a hydroizolační fólie. To jsou základní materiály, se kterými provádíme hydroizolace plochých střech. Orientujeme se na kvalitní SBS modifikované asfaltové pásy a hydroizolační folie, zejména hydroizolace z měkčeného PVC. Nevíte, zda zvolit asfaltový pás nebo PVC folii?
Poraďte se s námi. Najdeme řešení pro Vaši střechu.
V rámci navržení vhodné skladby u rekonstrukce provádíme sondy ke zjištění vrstev a jejich stavu včetně tahových zkoušek kotevních prvků.
Provádíme hydroizolace plochých střech, balkonů, teras i realizace zelených střech.

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.

TEPELNÉ A NADKROKEVNÍ IZOLACE

Zateplení střechy je dnes velmi žádanou službou. U nových střech je zateplení samozřejmostí, u rekonstrukcí z pohledu nákladů na vytápění nutností. Kromě běžného zateplení mezi krokvemi a pod krokvemi provádíme zateplení také nadkrokevní.

Při doteplení původní střechy je nezbytné provést odborný výpočet izolantu v rámci stanovení rosného bodu, jelikož při pouhém doplnění izolace tzv. „navíc“ se zcela mění tepelné vlastnosti celé střešní skladby, rosný bod změní své umístění a zmíněné doteplení způsobí kondenzáty vodních par, které se brzy viditelně projeví v pohledových konstrukcích.

Jsme si vědomi toho, že k funkční zateplené střeše patří detailně provedená parozábrana. Proto i tento doplněk bereme za nedílnou součást zateplení.
Provádíme i zateplení plochých střech.

Izolujeme prověřenými značkami: Bauder, Isover, Rockwool, Ursa, Knauf, Owens Corning, Rotaflex

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE

Krov je pro každou novou střechu samozřejmostí. Tesařské práce jsou ale potřeba i pro rekonstrukce, při kterých se často zjistí poškození stávajícího krovu a nutnost opravy nebo výměny některého prvku. Realizujeme klasické vázané krovy i vazníkové konstrukce. Při rekonstrukcích jsme rovněž schopni provést impregnování stávajícího krovu adekvátní impregnací (včetně impregnací na krov napadený dřevokazným hmyzem).
Informujte se u nás, zda je nutné a vhodné impregnovat střešní latě.


Co vám můžeme nabídnout

Příhradové vazníky, vázané krovy pohledové – BSH a KVH hranoly, vázané krovy klasické, OSB desky, prkna, latě, řezivo impregnované, řezivo neimpregnované

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.STŘEŠNÍ OKNA

Montáž nebo výměna střešních oken patří dnes prakticky ke každé střeše. Montujeme okna osvědčených výrobců s důrazem na výběr vhodného typu střešního okna, jeho zasklení a doplňkových prvků, jako je zatemnění nebo prvky pro snížení teploty interiéru v letních měsících. Zde stačí si říci, jaký výsledek v interiéru očekáváte a správně volenou kombinací okna a doplňků to také dostanete.


Střešní okna v naší nabídce

Velux, Roto, Rooflite, Fakro

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.KLEMPÍŘSKÉ PRVKY, OPLECHOVÁNÍ STŘECH A RUČNĚ OHÝBANÉ PRVKY

Oplechování střech je nedílnou součástí každé střechy. U pálených tašek nebo tašek betonových už sice v menší míře, ale úžlabí nebo lemování komínu je stále záležitostí klempířskou. Klempířské prvky si většinou vyrábíme sami, z kvalitních materiálů na profesionálních ohýbačkách tak, aby byly vyrobeny na míru právě pro Vaši střechu. Ať už jde o závětrné lišty, okapní plechy, úžlabí nebo lemování komínů, to vše musí být vyrobeno přesně a z odpovídajícího materiálu. Při návrhu oplechování střech také dbáme na to, aby se jednotlivé prvky použité na střeše mezi sebou snášely a nedocházelo ke korozi vlivem nevhodné kombinace materiálů.
Rovněž provádíme výrobu a osazení parapetů při realizaci fasád nebo provedení nových oken.


Můžeme Vám nabídnout

BRATEX, Ruukki, Lindab, SAG, Satjam
Ručně ohýbané ze svitku nebo tabulí plechu – pozink přírodní, pozink lakovaný, hliník přírodní, hliník lakovaný, titanzinek, měď

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.OKAPOVÉ SYSTÉMY

Okapové systémy patří ke každé dobře fungující střeše. Montujeme všechny druhy okapových systémů z pohledu materiálů, tedy okapy pozinkované, titanzinkové a měděné. Kromě montáže okapů realizujeme i osazení vyhřívání okapů, které Vás chrání od nemilých překvapení v zimním období.

Pokud potřebujete odbornou radu nebo objednat naše služby, kontaktujte nás.