Pokrývačské-práce

Zhodnocení stávající konstrukce střechy na místě, návrh opravy, zateplení nebo nové skladby pro celkovou rekonstrukci. Takto postupujeme při rekonstrukcích šikmých i plochých střech. Pokud neznáte přesně skladbu vaší ploché střechy, jsme schopni zajistit sondáž s odborným zapravením a tepelně-technický výpočet pro stávající i navrhovanou konstrukci.

Při rekonstrukci a novostavbě provedeme odbornou pokládku kvalitními certifikovanými materiály s dlouhodobou životností. Přesně provedeme detaily, které jsou zárukou funkčnosti a tím životnosti střechy.

Před realizací novostavby konzultujeme případné změny s Vašim projektantem, aby Vaše střecha byla nejen krásná, ale především splňující dnes náročné požadavky.

Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi BYTOVÝCH DOMŮ, které v posledních letech procházejí velice účinnými revitalizacemi. Provedeme posudek stávající střechy a navrhneme optimální řešení s důrazem na eliminaci tepelných ztrát a s ohledem na požadavky majitelů bytových jednotek. Účastníme se domovních schůzí, aby všichni obyvatelé mohli dostat odpovědi na své dotazy.

Naše návrhy a postupy vycházejí z požadavků ČSN pro provádění střech.

 

VODOROVNÁ DOPRAVA PO STŘEŠE – PRACUJEME PROFESIONÁLNĚ